-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кільк...×-
Генератори (Генераторна установка потужністю 60-100 кВт, номінальною напругою 380 В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
- ID: UA-2026-08-31-009282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242561
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380...×-
Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
- ID: UA-2026-08-31-008646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241926
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори- ID: UA-2026-02-02-013934-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28155631
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори- ID: UA-2026-02-02-013822-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28155521
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори- ID: UA-2026-02-02-013711-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28155415
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори- ID: UA-2024-11-19-016940-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23315608
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генераторні установки- ID: UA-2023-12-25-000279-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20226843
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генераторні установки- ID: UA-2022-12-29-001214-a
- Дата створення : 29.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16498863
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генераторні установки- ID: UA-2022-11-30-009523-a
- Дата створення : 30.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16044893
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератори- ID: UA-2021-05-27-009976-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10081008
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мініелектростанція- ID: UA-2020-12-08-012132-c
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7612191
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератори-31120000-3 за ДК 021;2015(генератор)- ID: UA-2018-05-07-000401-a
- Дата створення : 07.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2010449
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизель генератор потужністю 100 кВт- ID: UA-2017-09-29-001698-c
- Дата створення : 29.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1280370
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизель генератор потужністю 100 кВт- ID: UA-2017-09-13-000270-c
- Дата створення : 13.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1186713
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератор потужністю 15 - 20 кВт- ID: UA-2017-08-30-000436-a
- Дата створення : 30.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1142506
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -