-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)- ID: UA-2026-09-01-003884-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250738
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)- ID: UA-2026-09-01-001559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248446
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)- ID: UA-2026-08-17-009289-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106180
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті, ТУУ-00994207-005)- ID: UA-2026-08-12-009835-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30066901
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті, ТУУ-00994207-005)- ID: UA-2026-07-29-003164-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938371
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті, ТУУ-00994207-005)- ID: UA-2026-07-15-003674-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29819246
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті, ТУУ-00994207-005)- ID: UA-2026-07-02-009913-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29719161
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті, ТУУ-00994207-005)- ID: UA-2026-06-26-008350-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29665937
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті, ТУУ-00994207-005)- ID: UA-2026-06-17-005817-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29564317
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (Дрова паливні з твердих порід)- ID: UA-2025-09-03-011351-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26320444
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" ЄДРПОУ: 41783594ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -