-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті твердих порід- ID: UA-2025-08-19-006877-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26178737
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні брикети (RUF)- ID: UA-2025-08-11-005867-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26102740
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні брикети (RUF)- ID: UA-2024-08-14-002396-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22308364
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова рудлені- ID: UA-2024-05-27-004612-a
- Дата створення : 27.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21663907
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова рублені- ID: UA-2024-05-27-004288-a
- Дата створення : 27.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21663421
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Паливні брикети, з деревини твердих порід типу RUF, Дрова колоті твердих порід)- ID: UA-2023-09-11-008725-a
- Дата створення : 11.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18926656
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова рубані твердих порід- ID: UA-2023-06-14-010011-a
- Дата створення : 14.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18101985
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дрова рубані твердих порід- ID: UA-2022-09-29-001740-a
- Дата створення : 29.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15458950
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті- ID: UA-2021-12-01-007485-b
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12813456
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні брікети RUF- ID: UA-2020-11-11-001208-b
- Дата створення : 11.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7142575
Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області" ЄДРПОУ: 38842324ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті- ID: UA-2020-10-27-001588-c
- Дата створення : 27.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6911310
Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області" ЄДРПОУ: 38842324ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова колоті- ID: UA-2019-12-03-001923-b
- Дата створення : 03.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4101243
Комунальне підприємство "Саратський центр первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області" ЄДРПОУ: 38842324ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова- ID: UA-2017-12-18-000987-a
- Дата створення : 18.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1470503
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "САРАТСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38842324ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -