-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій А4 Сапоп РІХМА G2411- ID: UA-2020-11-12-000554-c
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7160248
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект комп'ютерного обладнання (монітор, персональний комп'ютер, клавіатура,...- ID: UA-2020-11-09-002873-c
- Дата створення : 09.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7104432
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект чорнил, монітор- ID: UA-2020-10-23-010302-a
- Дата створення : 23.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6877418
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Струменевий кольоровий БФП- ID: UA-2020-10-09-001106-a
- Дата створення : 09.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6642363
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Струменевий БФП- ID: UA-2020-08-26-009505-a
- Дата створення : 26.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6060026
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій кольоровий, струменевий з СБПЧ- ID: UA-2020-07-03-007368-a
- Дата створення : 03.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5477892
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект комп'ютерної техніки (Жовкинівська ЗОШ)- ID: UA-2019-12-17-005034-b
- Дата створення : 17.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4195229
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Струменевий кольоровий БФП- ID: UA-2019-11-21-003361-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4049833
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комп'ютерне обладнання (ноутбук, системний блок)- ID: UA-2019-11-21-003347-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4049789
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот 1 - Портативний комп'ютер (ноутбук), Лот 2 - Стаціонарний персональний комп'...×-
Лот 1 - Портативний комп'ютер (ноутбук), Лот 2 - Стаціонарний персональний комп'ютер в комплекті
- ID: UA-2019-08-27-001858-a
- Дата створення : 27.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3719026
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп'ютер/ноутбук- ID: UA-2019-06-20-001587-c
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3498391
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект комп'ютерного обладнання за кодом ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп’ютерне облад...- ID: UA-2019-05-03-001562-a
- Дата створення : 03.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3359834
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп'ютер/ноутбук- ID: UA-2018-11-12-002255-a
- Дата створення : 12.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2755412
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер/ноутбук- ID: UA-2018-09-11-003111-c
- Дата створення : 24.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2399283
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп'ютер/ноутбук- ID: UA-2018-07-27-001609-b
- Дата створення : 27.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2268918
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 41698842ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -