-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер/ноутбук
Тендер Prozorro UA-2019-06-20-001587-c
джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів
Торги відмінено
344 822.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 34.48 UAH
мін. крок: 0% або 34.48 UAH
Номер:
24c11dd5dc734d64b5986d26b9830bc9
Внутрішній номер закупівлі:
3498391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-20-001587-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41698842
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, смт Володимирець, вул. Повстанців, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Дуць +380682859400 duts@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
344 822.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
34.48 UAH
Період уточнення:
20.06.2019 14:34 - 27.06.2019 14:32
Період прийому пропозицій:
20.06.2019 14:34 - 07.07.2019 14:32
Аукціон:
08.07.2019 14:42 - 08.07.2019 15:16
Період кваліфікації:
08.07.2019 15:16 - 01.08.2019 15:42
Період завантаження договору:
01.08.2019 15:39 - 21.08.2019 15:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описна підставі товарно-транспортної або видаткової накладної або акту приймання - передавання
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер/ноутбук
Кількість
29 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
34300, Україна, Рівненська область, вул. Повстанців, 21, смт.Володимирець,
На карті
Інформація про скасування
Номер:
d952c7baaf0b4c4c90b4b7a63f2bdf1c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
п.2 ч. 1 ст. 31 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування:
16.08.2019 16:42
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Систематика Україна"
Оскарження: 08.07.2019 15:16 - 26.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40175293
-
Контактна особа:
Виталий Голобчук +380930392609 office@systematica.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ул. Івана Мазепи, 11-А, оф.54
Оскарження: 08.07.2019 15:16 - 26.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
289 188.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 081.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.07.2019 17:57
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Оскарження: 29.07.2019 17:59 - 10.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Оскарження: 29.07.2019 17:59 - 10.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
293 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 130.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Оскарження: 30.07.2019 15:31 - 12.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Оскарження: 30.07.2019 15:31 - 12.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
299 547.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 130.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.08.2019 15:39
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "СІ-ЕЛ"
Оскарження: 01.08.2019 15:39 - 12.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30404738
-
Контактна особа:
Анна Адаменко +380442061565 a.adamenko@ci-el.ua
-
Адреса:
03151, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 1
Оскарження: 01.08.2019 15:39 - 12.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
318 834.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 062.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2019 15:42
Документи
26
Скарги
2
Контракти
Номер:
3368902e18724679976fd88008b3f1a5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-20-001587-c-b2
Постачальник:
ТОВ "СІ-ЕЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30404738
-
Контактна особа:
Анна Адаменко +380442061565 a.adamenko@ci-el.ua
-
Адреса:
03151, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НАРОДНОГО ОПОЛЧЕННЯ, будинок 1
Сума договору:
298 062.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
298 062.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації