-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення серверне за кодом ДК 021:2015- 30230000-0 Комп’ютерне обла...×-
Джерело безперебійного живлення серверне за кодом ДК 021:2015- 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
- ID: UA-2025-12-08-019910-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27453315
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення за кодом ДК 021:2015- 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-12-08-014216-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27447630
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (БФП)- ID: UA-2025-09-01-002196-a
- Дата створення : 01.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26288326
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2024-12-12-014339-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23652087
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2024-11-29-008580-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23456528
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карт-рідери та засоби КЗІ з ліцензією на програмний продукт "CriptoLibV2"- ID: UA-2024-08-23-002190-a
- Дата створення : 23.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22392467
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп’ютер, багатофункціональний пристрій- ID: UA-2023-10-31-005765-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19465979
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2021-12-10-009135-c
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13035546
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30231000-7 Екрани комп’ютерних моніторів та консоліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2021-12-07-008212-c
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12927146
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30231000-7 Екрани комп’ютерних моніторів та консоліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до комп'ютерної техніки- ID: UA-2021-11-24-008303-a
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12668590
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини (частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів)- ID: UA-2021-11-04-009771-a
- Дата створення : 04.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12307172
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини (частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів)- ID: UA-2021-07-20-002766-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10778850
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини (частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів)- ID: UA-2021-07-02-002496-c
- Дата створення : 02.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10556347
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини (частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів)- ID: UA-2021-05-06-004182-c
- Дата створення : 06.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9774673
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор- ID: UA-2019-12-03-002942-b
- Дата створення : 03.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4102863
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 30231000-7 Екрани комп’ютерних моніторів та консоліЗавершена -