-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення серверне за кодом ДК 021:2015- 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-019910-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b307e48d8deb4d2da9412989b3310709
Внутрішній номер закупівлі:
27453315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-019910-a
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 18:12 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 18:12 - 17.12.2025 00:00
Аукціон:
з 17.12.2025 12:16
Період кваліфікації:
17.12.2025 00:00 - 17.12.2025 15:18
Період завантаження договору:
23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Джерело безперебійного живлення серверне