• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Джерело безперебійного живлення за кодом ДК 021:2015- 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Завершена

512 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1644447ce7734d3ca237d5eb6f149c6d
Внутрішній номер закупівлі: 27447630
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-08-014216-a   
Замовник: Київський окружний адміністративний суд
Контактна особа: Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 512 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2025 15:08 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2025 15:08 - 17.12.2025 00:00
Аукціон: з 17.12.2025 15:09
Період кваліфікації: 17.12.2025 00:00 - 17.12.2025 15:59
Період завантаження договору: 23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴512 000.00 Джерело безперебійного живлення