-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Токен Алмаз-1К- ID: UA-2026-09-01-006769-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253603
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Карта пам'яті Kingston microSDXC 256GB Canvas Select Plus (SDCS3/256GBSP)- ID: UA-2026-05-11-001477-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29173741
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (спецпризначення)- ID: UA-2026-04-28-014115-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29058734
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Карта пам'яті Kingston microSDXC 256GB Canvas Select Plus (SDCS3256GBSP)- ID: UA-2026-04-17-004643-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28947989
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Карта пам'яті Samsung microSDXC 256GB EVO Plus + SD Adapter (MB-MC256SA/EU)- ID: UA-2026-04-09-008965-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28879635
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
3D-принтер Bambu Lab P1S Combo (спецпризначення)- ID: UA-2026-03-27-009685-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28754815
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Токен USB Алмаз-1К- ID: UA-2025-09-16-006749-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26446393
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
3D-принтери- ID: UA-2025-08-18-011019-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26170677
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтер HP DesignJet T630 24" з Wi-Fi (5HB09D)- ID: UA-2025-08-18-010267-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26169926
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БФП Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004)- ID: UA-2025-05-07-001684-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25219210
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Токен USB Алмаз-1К- ID: UA-2025-04-03-004719-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24905161
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Привід оптичний Gembird DVD-USB-02- ID: UA-2025-03-25-001862-a
- Дата створення : 25.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24812246
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Принтер струйний з пристроєм безперебійної подачі чорнил- ID: UA-2023-07-25-002925-a
- Дата створення : 25.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18490950
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофунціональний прилад лазерний- ID: UA-2023-07-11-008889-a
- Дата створення : 11.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18374166
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комп,ютерне обладнання- ID: UA-2023-06-29-000137-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18269053
Військова частина A3955 ЄДРПОУ: 07954406ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -