-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миша комп'ютерна- ID: UA-2020-12-18-016316-c
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7869580
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2020-09-17-003838-c
- Дата створення : 17.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6347997
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатор...×-
«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «30230000-0 - Комп’ютерне обладнання»
- ID: UA-2020-08-25-001540-a
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6029614
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатор...×-
«Комп'ютерне обладнання для Нової української школи» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «30230000-0 - Комп’ютерне обладнання»
- ID: UA-2020-08-07-004686-b
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5856927
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
USB - накопичувач- ID: UA-2020-07-08-003935-b
- Дата створення : 08.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5521939
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для Ново...×-
код ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для Нової української школи)
- ID: UA-2019-07-19-000406-a
- Дата створення : 19.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3597341
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для Ново...×-
код ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для Нової української школи)
- ID: UA-2019-06-24-000572-b
- Дата створення : 24.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3508775
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Системні блоки)- ID: UA-2019-03-29-001067-a
- Дата створення : 29.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3292387
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Системні блоки)- ID: UA-2019-03-21-002078-a
- Дата створення : 21.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3166422
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Переферія та оргтехніка (телевізор діагоналю 55, БФП, ламінатор, плівка, чорнило)- ID: UA-2018-12-06-001309-b
- Дата створення : 06.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2683558
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для нової української школи- ID: UA-2018-11-30-000810-b
- Дата створення : 30.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2652220
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект (телевізор Samsung або еквівалент, ламінатор, багатофункціональний пристрій) для...×-
Комплект (телевізор Samsung або еквівалент, ламінатор, багатофункціональний пристрій) для нової української школи
- ID: UA-2018-11-15-000515-c
- Дата створення : 15.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2623028
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект (телевізор Samsung, ламінатор, багатофункціональний пристрій марки) або еквівален...×-
Комплект (телевізор Samsung, ламінатор, багатофункціональний пристрій марки) або еквівалент) для нової української школи
- ID: UA-2018-11-02-000619-c
- Дата створення : 02.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2574652
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-кошторисна документація по обєкту: "Капітальний ремонт даху будівлі КЗ “Павл...×-
Проектно-кошторисна документація по обєкту: "Капітальний ремонт даху будівлі КЗ “Павлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області” по вул. Першотравнева, 24 в с. Павлівка Погребищенського району Вінницької області”
- ID: UA-2018-10-29-000716-b
- Дата створення : 29.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2515939
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Epson L850, Ламінатор А4 (конвертний)- ID: UA-2018-10-29-000334-a
- Дата створення : 29.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2515869
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02141437ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -