-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети- ID: UA-2026-08-17-006104-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30102985
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери (в комплекті)- ID: UA-2026-02-17-010069-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28333587
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери (в комплекті)- ID: UA-2026-02-04-009776-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28183813
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системний блок Impression P+ (i5-12400 2.5GHz/H610/16G/SSD-512GB M.2 NVMe/Wi-Fi-AC/400W/WI...×-
Системний блок Impression P+ (i5-12400 2.5GHz/H610/16G/SSD-512GB M.2 NVMe/Wi-Fi-AC/400W/WIN 11 PRO UKR/монітор 23,8" Impression/комплект клавіатура+миша)
- ID: UA-2025-12-03-019231-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27385734
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL modified by Unowa (83GWS01600-un), планшет-трансформер Impressio...×-
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL modified by Unowa (83GWS01600-un), планшет-трансформер Impression117ES
- ID: UA-2025-11-26-016773-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27285991
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер в зборі- ID: UA-2025-04-14-000410-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25001356
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ACER Extensa- ID: UA-2025-04-04-001351-a
- Дата створення : 04.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24916154
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук для педагогічного працівника високого рівня: 15.6", Intel Core i5 12(13) Gen...×-
Ноутбук для педагогічного працівника високого рівня: 15.6", Intel Core i5 12(13) Gen /AMD Ryzen 5, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 512 Гб, миша, ОС - Windows 11
- ID: UA-2024-11-07-012208-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23171460
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок в зборі- ID: UA-2024-05-14-008720-a
- Дата створення : 14.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21552314
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер в зборі, ноутбук Dell Latitude 3510 15.6 FHD- ID: UA-2022-12-27-000459-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16460956
Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Лановецької міської ради ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2022-12-06-015232-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16123119
Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Лановецької міської ради ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет HY Tab Plus 10,1- ID: UA-2021-12-10-001888-b
- Дата створення : 10.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13031357
Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Лановецької міської ради ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук DELL Inspirion 7110- ID: UA-2021-12-09-002398-b
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12995966
Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Лановецької міської ради ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет LENOVO TAB M10 Plus FHD 4/128 GB- ID: UA-2021-12-09-005665-c
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12991656
Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Лановецької міської ради ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Asus X550Z- ID: UA-2021-11-30-012138-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12787528
Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Лановецької міської ради ЄДРПОУ: 41823542ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -