-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональний комп’ют...×-
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональний комп’ютер для здобувача освіти початкового рівня: моноблок, екран - 23.8" FHD, Intel Core i3 12 Gen, Intel H610, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, Wi-Fi, клавіатура, миша, ОС - Windows 11 Pro (Education)
- ID: UA-2026-08-31-013262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246437
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук для здобувач...×-
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro; Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: екран - 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 8 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro)
- ID: UA-2026-08-30-000732-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233112
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Моноблок 23.8",...×-
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Моноблок 23.8", Intel Core i3 12-покоління, 16 Гб, 256 Гб, клавіатура+миша, Linux/без ОС, 36 міс)
- ID: UA-2026-08-30-000714-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233097
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код CPV за ДК 021:2015 - 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-12-25-014892-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27770770
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки...×-
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2025-12-22-006024-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27692172
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки...×-
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2025-12-10-023661-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27501686
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки...×-
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2025-11-26-019207-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27288447
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер (ноутбук). Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2024-12-01-000224-a
- Дата створення : 01.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23465647
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК: 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»- ID: UA-2023-12-01-016877-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19871233
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні компютери (ноутбуки)- ID: UA-2021-09-13-005919-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11488824
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних(апаратна частина)"Комп"ютерне обладнання"- ID: UA-2019-09-19-000309-b
- Дата створення : 19.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3799784
Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Планшети для почпткової школи Планшети для по...×-
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Планшети для почпткової школи Планшети для початкової школи (Lenovo IdeaPad 110-15IBR 15.6"/Celeron N3060 (1.6-2.48)/2Gb/IntHD/NO ODD/DOS/2.2/Чорний)
- ID: UA-2018-07-10-000207-a
- Дата створення : 10.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2161145
Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Планшети для почпткової школи)- ID: UA-2018-05-15-002916-a
- Дата створення : 15.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1978668
Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -