-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук, код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2025-12-22-006024-a
Завершена
310 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
18c82c583c484263a46e813eb7d94b3b
Внутрішній номер закупівлі:
27692172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-22-006024-a
Замовник:
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998889
-
Адреса:
90535, Україна, Закарпатська область, Тячівський район село Ганичі, ВУЛИЦЯ НАРОДНА будинок 271
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
АНЖЕЛІКА ОМЕЛЬЯНІВНА ДИКУН +380960744831 ganol235@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Присвоєний електронною системою закупівель унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, які було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом, від учасників процедури закупівлі, які зареєстровані (для юридичних осіб) / є громадянами (для фізичних осіб) у прийнятних країнах, та/або від учасників процедури закупівлі, які можуть поставити товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту / робіт, які походять з прийнятних країн: відкриті торги (за Особливостями), ID № UA-2025-11-26-019207-a та які було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з пунктом 86 Особливостями ID №UA-2025-12-10-023661-a
Пунктом 86 Особливостей визначено, що: “У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. У такому випадку договір про закупівлю може бути укладено з постачальником товарів, виконавцем робіт, надавачем послуг, який не зареєстрований (для юридичної особи)/не є громадянином (для фізичної особи) у прийнятній країні або який може поставити товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, що не походять з прийнятних країн. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю (крім вимог, визначених абзацами другим і четвертим пункту 93 цих особливостей), а також вимоги до суб’єкта господарювання, з яким укладається такий договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених абзацами третім, четвертим, сьомим, одинадцятим, дев’ятнадцятим пункту 83 і абзацами третім, четвертим, сьомим, одинадцятим пункту 84 цих особливостей), та очікувана вартість предмета закупівлі не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено у зв’язку з відсутністю достатньої кількості учасників процедури закупівлі, з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації”
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук (ТИП 1)
Кількість
1 штука
Період постачання
22.12.2025 - 23.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Персональний комп’ютер форм-фактор ноутбук (ТИП 2)
Кількість
9 штука
Період постачання
22.12.2025 - 23.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МОТУЩУК ГАННА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2095127380
-
Адреса:
78353, Україна, Івано-Франківська область, Снятинський р-н село Тростянець ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 45 А
Ціна пропозиції
310 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2025 11:24
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0b02210839d84f098367b4cc61009eac
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-22-006024-a-a1
Постачальник:
МОТУЩУК ГАННА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2095127380
-
Адреса:
78353, Україна, Івано-Франківська область, Снятинський р-н село Тростянець ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ будинок 45 А
Номер договору:
31
Сума договору:
310 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
22.12.2025 11:18
Статус:
Виконаний