-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оргтехніка та комп’ютерна техніка- ID: UA-2023-10-22-000140-a
- Дата створення : 22.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19366994
Київський фаховий коледж електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оргтехніка та комп’ютерна техніка- ID: UA-2023-09-25-013284-a
- Дата створення : 25.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19081947
Київський фаховий коледж електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оргтехніка та комп’ютерна техніка- ID: UA-2023-09-07-012570-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18901278
Київський фаховий коледж електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2022-12-01-006174-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16056491
Київський фаховий коледж електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп’ютери- ID: UA-2021-11-05-012950-b
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12335069
Київський фаховий коледж електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системний блок на базі двоядерного процесора Intel Core i3-7100 (3,9 ГГц)- ID: UA-2019-09-19-000770-b
- Дата створення : 19.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3800661
Київський технікум електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системні блоки- ID: UA-2019-03-22-001238-b
- Дата створення : 22.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3229030
Київський технікум електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системні блоки- ID: UA-2018-11-30-002425-c
- Дата створення : 30.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2764343
Київський технікум електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системні блоки- ID: UA-2018-08-07-000717-a
- Дата створення : 07.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2305147
Київський технікум електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук, Сканер- ID: UA-2018-07-11-001260-b
- Дата створення : 11.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2242618
Київський технікум електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системні блоки- ID: UA-2018-07-11-001396-b
- Дата створення : 11.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2234094
Київський технікум електронних приладів ЄДРПОУ: 21534941ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -