• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оргтехніка та комп’ютерна техніка

Торги не відбулися

170 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер: b6d55cb9e738488a9d5a66669874afb8
Внутрішній номер закупівлі: 18901278
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-07-012570-a   
Замовник: Київський фаховий коледж електронних приладів
Контактна особа: Ярослав Золотар +380445287636 ktep17@ukr.net https://xn--e1ajqk.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.09.2023 16:26 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2023 16:26 - 15.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴170 000.00 Оргтехніка та комп’ютерна техніка