-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції експерта,мобільні робочі станції експерта- ID: UA-2026-08-21-004323-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30156314
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аукціонаукціон завершився 13 хвилин назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції експерта- ID: UA-2026-08-10-009572-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040861
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машина для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-07-07-010366-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29753427
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери- ID: UA-2026-03-19-012406-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28665742
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс Cellebrite Inseyets On-prem Pro- ID: UA-2025-12-22-021841-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27707867
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер- ID: UA-2025-10-20-007757-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26813545
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30216110-0 Комп’ютерні сканериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер- ID: UA-2025-10-20-006245-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26812061
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30216110-0 Комп’ютерні сканериЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2024-10-10-010040-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22853623
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери- ID: UA-2024-09-13-002952-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22577461
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери- ID: UA-2024-07-29-003123-a
- Дата створення : 29.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22174190
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер- ID: UA-2023-12-25-005474-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20231963
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30216110-0 Комп’ютерні сканериЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції експерта- ID: UA-2023-12-08-019874-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19979619
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сканер- ID: UA-2023-11-07-005108-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19538074
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30216110-0 Комп’ютерні сканериЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція експерта для проведення військових, вибухотехнічних експертиз та експертиз...×-
Робоча станція експерта для проведення військових, вибухотехнічних експертиз та експертиз ракетної, артилерійської зброї
- ID: UA-2022-12-03-000581-a
- Дата створення : 03.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16087319
ДП "КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратно-програмний комплекс Cellebrite UFED Touch 2- ID: UA-2022-11-09-013494-a
- Дата створення : 09.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15821300
ДП "КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02883096ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -