-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Робочі станції експерта
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-009572-a
Торги не відбулися
3 875 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
cee353aec0e24bde8827c9f57a43cb3f
Внутрішній номер закупівлі:
30040861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-009572-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 875 540.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 16:17 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 16:17 - 18.08.2026 15:56
Аукціон:
з 19.08.2026 14:05
Період кваліфікації:
18.08.2026 15:56 - 25.08.2026 11:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 875 540.00 Робочі станції експерта