-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування залишо...×-
30210000-4 Машини для обробки даних. (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування залишок освітньої субвенції
- ID: UA-2020-11-19-009930-c
- Дата створення : 19.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7285550
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування залишо...×-
30210000-4 Машини для обробки даних. (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування залишок освітньої субвенції
- ID: UA-2020-11-06-008025-c
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7084076
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Джерело фінансування кошти субвенції з де...×-
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Джерело фінансування кошти субвенції з державного бюджету на НУШ та співфінансування з місцевого бюджету.
- ID: UA-2020-08-19-001141-a
- Дата створення : 19.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5975511
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Кошти державної субвенції на НУШ- ID: UA-2019-09-27-001881-b
- Дата створення : 27.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3835212
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки).Джерело фінансування - Державний бюджет- ID: UA-2019-09-19-001892-b
- Дата створення : 19.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3802886
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Джерело фінансування - кошти державної су...×-
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки). Джерело фінансування - кошти державної субвенції на НУШ
- ID: UA-2019-09-11-001075-b
- Дата створення : 11.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3768969
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки).Джерело фінансування - Державний бюджет- ID: UA-2019-09-03-000597-b
- Дата створення : 03.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3738538
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування – субве...×-
30210000-4 Машини для обробки даних (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, у 2019 році.
- ID: UA-2019-08-07-000480-b
- Дата створення : 07.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3654096
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування – субве...×-
30210000-4 Машини для обробки даних (Персональний комп’ютер). Джерело фінансування – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, у 2019 році.
- ID: UA-2019-07-25-001424-b
- Дата створення : 25.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3616175
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (Ноутбуки)- ID: UA-2019-06-20-002051-c
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3499293
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (Планшет. Ноутбук. Персональний комп’ютер)- ID: UA-2019-06-20-000370-c
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3496006
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 - Машини для обробки даних (Ноутбуки)- ID: UA-2018-11-20-000962-c
- Дата створення : 20.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2720714
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 - Машини для обробки даних (Персональний компьютер)- ID: UA-2018-11-12-001578-a
- Дата створення : 12.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2644081
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (ноутбуки)- ID: UA-2018-11-08-000892-c
- Дата створення : 08.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2643731
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30210000-0 Машини для обробки даних (Персональний комп’ютер).- ID: UA-2018-10-18-000839-b
- Дата створення : 18.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2631316
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -