-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки).Джерело фінансування - Державний бюджет
Тендер Prozorro UA-2019-09-03-000597-b
Детальна інформація в прикріплених файлах
Торги не відбулися
325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
Номер:
5c0a9a4177474fc7b6f32ee03fc61f86
Внутрішній номер закупівлі:
3738538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-03-000597-b
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147569
-
Адреса:
14035, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Олександрович Демченко +380804626083 bux.osvita.chrda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 250.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2019 12:11 - 09.09.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2019 12:11 - 19.09.2019 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
30210000-4 Машини для обробки даних. (Ноутбуки).Джерело фінансування - Державний бюджет
Кількість
25 штуки
Період постачання
20.09.2019 - 15.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ДУБОВОЙ АНТОН ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3135116655
-
Контактна особа:
Антон Дубовой +380509340003 impulse-aukro@ukr.net
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ ПОПОВА, будинок 13
Початкова пропозиція
285 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 000.00 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0