-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-07-010621-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028809
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-06-26-011036-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29668615
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2026-06-18-005002-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29578112
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сумка для ноутбука Riva 8135 Black, USB-хаб Baseus Lite Series 4 Port Black (WKQX030001),...×-
Сумка для ноутбука Riva 8135 Black, USB-хаб Baseus Lite Series 4 Port Black (WKQX030001), Підставка для ноутбука Trust GXT 1125 Quno Black (23581_TRUST) у рамках реалізації проекту TANDEM-UA-DE, що здійснюється спільно з Університетом прикладних наук ОТН Амберг-Вайден за підтримки DAAD та Федерального міністерства досліджень, технологій та космосу Німеччини
- ID: UA-2026-05-13-004018-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29206558
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання в рамках реалізації проєкту "Цифрові екосистеми інклюзивн...×-
Комп'ютерне обладнання в рамках реалізації проєкту "Цифрові екосистеми інклюзивного розвитку та резильєнтності економіки України"
- ID: UA-2026-04-02-012974-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28810348
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системні блоки- ID: UA-2026-04-02-002676-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28800083
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Периферійне обладнання- ID: UA-2026-03-31-001476-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28772675
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук у рамках реалізації проєкту TANDEM-UA-DE, що здійснюється спільно з Університетом...×-
Ноутбук у рамках реалізації проєкту TANDEM-UA-DE, що здійснюється спільно з Університетом прикладних наук ОТН Амберг-Вайден за підтримки DAAD та Федерального міністерства досліджень, технологій та космосу Німеччини за кодом ДК021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (30213100-6 Портативні комп’ютери)
- ID: UA-2026-03-28-000107-a
- Дата створення : 28.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28757497
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-11-28-015437-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27323654
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-11-18-010645-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27166249
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-11-15-000640-a
- Дата створення : 15.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27136536
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-11-15-000404-a
- Дата створення : 15.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27136314
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-11-15-000302-a
- Дата створення : 15.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27136221
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2025-10-15-011288-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26766075
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системні блоки- ID: UA-2025-08-19-009543-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26181391
Луцький національний технічний університет ЄДРПОУ: 05477296ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -