x
 
Обрати
30197643-5 - Папір для фотокопіювання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Оборонна закупівля
    • Без аукціону
    Фотопапір
    • ID: UA-2026-04-16-009110-a
    • Дата створення : 16.04.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 28938026
    ДК 021:2015: 30197643-5 Папір для фотокопіювання
    Завершена

    7 720.00 UAH без ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    Фотопапір
    • ID: UA-2026-03-28-000296-a
    • Дата створення : 28.03.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 28757682
    ДК 021:2015: 30197643-5 Папір для фотокопіювання
    Торги не відбулися

    7 720.00 UAH з ПДВ
    Торги не відбулися