-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фотопапір
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-009110-a
Завершена
7 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
2324b1c5ed32449180247b4e9f916c56
Внутрішній номер закупівлі:
28938026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-009110-a
Замовник:
Військова частина А4668
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637195
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30197643-5 Папір для фотокопіюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля не відбулась по процедурі відкриті торги з особливостями (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-28-000296-a) розпочаті 28.03.2026 року та закінченні 05.04.2026 року, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах згідно з опублікованим звітом на сайті https://prozorro.gov.ua/tender/.
Очікувана вартість:
7 720.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотопапір «JOJO photo paper two face glossy», для струменевого друку, 180гр/м2, 100арк.
Кількість
20 пачка
Період постачання
до 15.06.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПЕРЕВАЛОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2535105725
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, місто Канів, ВУЛИЦЯ ДЕСАНТНИКІВ будинок 48
Ціна пропозиції
7 720.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2026 14:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
694bacf515804d3481315950b8a8b8d8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-16-009110-a-a1
Постачальник:
ПЕРЕВАЛОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2535105725
-
Адреса:
19000, Україна, Черкаська область, місто Канів, ВУЛИЦЯ ДЕСАНТНИКІВ будинок 48
Номер договору:
26-04-15/2
Сума договору:
7 720.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Фотопапір «JOJO photo paper two face glossy», для струменевого друку, 180гр/м2, 100арк.: 386.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
15.04.2026 09:00
Статус:
Підписаний