-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фотопапір
Тендер Prozorro UA-2026-03-28-000296-a
Торги не відбулися
7 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
2108d8000836497c8c825b82d99cac66
Внутрішній номер закупівлі:
28757682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-28-000296-a
Замовник:
Військова частина А4668
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637195
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30197643-5 Папір для фотокопіюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2026 12:13 - 02.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2026 12:13 - 05.04.2026 00:00
Аукціон:
з 06.04.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 720.00 Фотопапір