-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний білий А4 (код CPV 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»)- ID: UA-2023-12-08-010808-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19970383
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА ЄДРПОУ: 01896702ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний білий А4 (код CPV 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»)- ID: UA-2023-07-19-008584-a
- Дата створення : 19.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18446475
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА ЄДРПОУ: 01896702ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя та папір офісний білий- ID: UA-2021-04-13-003669-c
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9486628
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА ЄДРПОУ: 01896702ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий- ID: UA-2021-03-18-001539-b
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9118019
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА ЄДРПОУ: 01896702ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярське приладдя та папір офісний білий- ID: UA-2021-03-01-005071-b
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8853305
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА ЄДРПОУ: 01896702ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зшивач №23/23 потужний, зшивач №23/13 потужний, скоби ( №23/13, №23/17, №23/24)- ID: UA-2016-11-03-000698-a
- Дата створення : 03.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 289692
ДК 021:2015: 30197110-0 СкобиЗавершена -