-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя та папір офісний білий
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-003669-c
Джерело фінансування - кошти державного бюджету України
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
edf79456598a4ac48b4cd3aacf42173f
Внутрішній номер закупівлі:
9486628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-13-003669-c
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
01896702
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, вул. Дорогожицька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Авер'янова Юлія +380442054824 nmaposhupik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Під час обрання переговорної процедури закупівлі Національний університет охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, керувався наступними обставинами - в зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі». При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації ( п. 1) ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»). 18 березня 2021 року у 00 год. 00 хв. годин в системі ProZorro закінчився строк подання пропозицій на процедуру відкритих торгів на предмет закупівлі: Канцелярське приладдя та папір офісний білий код CPV 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» UA-2021-03-01-005071-b. Торги відмінені. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 05 квітня 2021 року у 00 год. 00 хв. годин в системі ProZorro закінчився строк подання пропозицій на процедуру відкритих торгів на предмет закупівлі: Канцелярське приладдя та папір офісний білий код CPV 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» UA-2021-03-18-001539-b . Торги відмінені. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Біндери для паперу 25 мм
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Біндери для паперу 32 мм
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Скоби №24/6 1000 шт.
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Скоби №23/10 в пачці 1000 шт.
Кількість
10 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Папір офісний білий А4
Кількість
2400 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Папір офісний білий А3
Кількість
50 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Набір 4 текстові маркери в блістері
Кількість
100 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Скріпка
Кількість
200 пачка
Період постачання
до 27.05.2021
Стрижень кульковий
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Гумка для олівця
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Коригуюча рідина «25 секунд»
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Стрічка клейка канцелярська 19 мм х10 м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Стрічка клейка канцелярська 48 мм х100 м
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Картон білий, палітурний
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Олівець чорно-графітний НВ
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Олівець чорно-графітний В
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Ручка кулькова автомат,синього кольору
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Ручка кулькова автомат, червоного кольору
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Закладки з клейким шаром
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Лінійка канцелярська
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Зшивач
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Маркер перманентний стекло граф,1 мм.
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 23 «МЕДИКО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ І ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Конверт з написом № 3
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 30 «СТОМАТОЛГІЧНИЙ ПРАКТИЧНО-НАВЧАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 31 «КАНЦЕЛЯРІЯ ТА АРХІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
фарба штемпельна синя
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
антистеплер для скоб
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Маркер перманентний стекло граф, 2-4 мм.
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 24 «БУХГАЛТЕРСЬКА СЛУЖБА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 25 «ФАКУЛЬТЕТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 26 «КОНТРАКТ»
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 27 «ІНТЕРНАТУРА»
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 28 «ГУРТОЖИТОК № 1»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 29 «КАШТЕЛЯН»
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 35 «ГУРТОЖИТОК № 3»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 36 «ГУРТОЖИТОК № 4»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 37 «ГУРТОЖИТОК №5»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 1 «Юридичний відділ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 2 «КОМІСІЯ ПО ТРУДОВИХ СПОРАХ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 3 «Український державний інститут репродуктології»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 4 «ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 5 «Приймальна комісія»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 6 «ПЕДІАТРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 7 «Про переіменування»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 8 «МОЗ України»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 9 «ЗАСВІДЧУЮ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 10 «ВІДДІЛ КАДРІВ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 11 «Інв. №»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 12 «Вхідний №__»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 13 «Вихідний №__»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 14 «СПЕЦЧАСТИНА»
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 15 «ІНСТИТУТ СТОМАТОЛОГІЇ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 16 «ХІРУРГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 17 «ІНСТИТУТ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 18 «ЗАСВІДЧУЮ УЧЕНИЙ СЕКРЕТАР»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 19 «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 20 «НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 21 «НАУКОВА БІБЛІОТЕКА»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Картон палітурний
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Конверт з написом № 1
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 34 «ГУРТОЖИТОК № 2»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 32 «МОЗ України»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 33 «ЗАСВІДЧУЮ Зав. канцелярією»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Печатка з написом № 22 «ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ»
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Конверт з написом № 2
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Коректор-карндаш-ручка
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 27.05.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Бумвест"
Оскарження: 13.04.2021 12:43 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23702466
-
Контактна особа:
Директор, Вернигора Сергій Іванович +0443716535 boom@nbi.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, Київ, Марії Капніст 8/4 оф.80
Оскарження: 13.04.2021 12:43 - 24.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
244 562.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2021 12:43
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ce45ae6f6304db790ea8fd42518cdb8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-13-003669-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Бумвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23702466
-
Контактна особа:
Директор, Вернигора Сергій Іванович +0443716535 boom@nbi.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, Київ, Марії Капніст 8/4 оф.80
Номер договору:
819-Т
Сума договору:
244 562.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
203 802.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний