-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки картонні без механізму «Справа» А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського...×-
Папки картонні без механізму «Справа» А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Тернопільській області)
- ID: UA-2026-08-18-009965-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119811
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари) для структурних підрозділів Ів...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари) для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях
- ID: UA-2026-07-15-010370-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825931
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управ...×-
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Тернопільській області)
- ID: UA-2026-06-16-010946-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29554802
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Короби та бокси архівні для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального у...×-
Короби та бокси архівні для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях
- ID: UA-2026-06-16-009179-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29553019
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конверти та пакети поштові (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонально...×-
Конверти та пакети поштові (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій та Тернопільській областях)
- ID: UA-2026-06-11-006621-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29508267
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папки архівні та обкладинки до спадкових справ для структурних підрозділів Івано-Франківсь...×-
Папки архівні та обкладинки до спадкових справ для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях
- ID: UA-2026-06-11-004310-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29505955
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управ...×-
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Закарпатській області)
- ID: UA-2026-05-29-003190-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29379822
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управ...×-
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Івано-Франківській області)
- ID: UA-2026-05-20-013675-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289556
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конверти поштові С4, С5, С6 для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонально...×-
Конверти поштові С4, С5, С6 для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, що знаходяться в межах території Чернівецької області, згідно з коду ДК 021:2015 - 30190000-7 (Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2025-12-12-010746-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27536872
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управ...×-
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Тернопільській області)
- ID: UA-2025-12-03-019877-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27386372
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4 для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управ...×-
Папір для друку, А4 для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, що знаходяться в межах території Чернівецької області, згідно з коду ДК 021:2015 - 30190000-7 (Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2025-11-10-008607-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27059324
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папка-обкладинка (для структурних підрозділів в Закарпатській області Західного міжрегіона...×-
Папка-обкладинка (для структурних підрозділів в Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції), код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 021:2015 – 30190000-7
- ID: UA-2025-10-10-003198-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26709632
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЄДРПОУ: 43316386ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обкладинки для спадкових справ, бокси для архіву (для структурних підрозділів Західного мі...×-
Обкладинки для спадкових справ, бокси для архіву (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені у Рівненській області)
- ID: UA-2025-10-02-013097-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26629182
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЄДРПОУ: 43316386ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конверти поштові (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Мініст...×-
Конверти поштові (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені у Рівненській області)
- ID: UA-2025-09-30-003607-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26594757
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЄДРПОУ: 43316386ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міні...×-
Папір для друку А4 (для структурних підрозділів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, які територіально розміщені у Львівській області)
- ID: UA-2025-09-24-013361-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26544840
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЄДРПОУ: 43316386ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -