-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папки картонні без механізму «Справа» А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Тернопільській області)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009965-a
Код згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предмета закупівлі: 30199500-5 – Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
9 916.67
UAH без ПДВ
Номер:
716835d607d7481b84ce714d19f18463
Внутрішній номер закупівлі:
30119811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009965-a
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ямчук Юлія 380508762209 yuliyayamchuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:45 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:45 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:36
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 28.08.2026 14:02
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 916.67 Папки картонні без механізму «Справа» А4 (для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені у Тернопільській області)