-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари) для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010370-a
Код згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предмета закупівлі: 30192700-8 – Канцелярські товари
Завершена
535 443.62
UAH без ПДВ
Номер:
2269f659cb7147399eb1c0d469c7ce78
Внутрішній номер закупівлі:
29825931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-010370-a
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ямчук Юлія 380508762209 yuliyayamchuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
535 443.62 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 17:13 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 17:13 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
23.07.2026 13:42 - 23.07.2026 14:23
Період кваліфікації:
23.07.2026 14:23 - 24.07.2026 11:39
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴535 443.62 Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари) для структурних підрозділів Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, які територіально розміщені в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях