-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НР ОСР)- ID: UA-2026-09-02-008218-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267006
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 днів (до 14.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НЯ ОСР)- ID: UA-2026-09-02-005635-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264439
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР...×-
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))
- ID: UA-2026-08-11-004434-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048106
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР...×-
Канцелярські товари (Лот 1 - Канцелярські товари (НР ОСР); Лот 2 - Канцелярські товари (НР ТЕЦ))
- ID: UA-2026-07-15-005766-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29821325
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НР ТЕЦ)- ID: UA-2026-07-07-010140-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29753195
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НР ТЕЦ)- ID: UA-2026-06-26-007871-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29665465
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штампи- ID: UA-2026-01-19-016350-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27962420
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кантовари (НЯ ОСР)- ID: UA-2025-12-09-007812-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27463060
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (НР ТЕЦ)- ID: UA-2025-12-05-013630-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27425149
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НР ТЕЦ)- ID: UA-2025-12-03-012143-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27378653
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2025-12-03-009657-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27376189
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НЯ ОСР)- ID: UA-2025-12-03-007204-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27373694
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (НР ОСР- ID: UA-2025-12-03-005901-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27372382
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (Апарат)- ID: UA-2025-11-19-009607-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27183305
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний (Апарат)- ID: UA-2025-11-12-013701-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27099046
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -