-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2025-12-18-011532-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27640806
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2025-09-11-005769-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26401745
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2024-06-18-012577-a
- Дата створення : 18.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21868426
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2023-12-22-019715-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20220813
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2023-12-20-000368-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20152463
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет...×-
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
- ID: UA-2023-12-01-015857-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19870184
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет...×-
Поштові конверти формату C4 крафтові без логотипа, поштові конверти формату C4 білий офсет з логотипом, поштові конверти формату C5 білий офсет з логотипом та поштові конверти формату C6 білий офсет з логотипом
- ID: UA-2023-11-22-018583-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19744158
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліше штампа- ID: UA-2023-02-03-015569-a
- Дата створення : 03.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16857011
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2022-12-16-017305-a
- Дата створення : 16.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16311701
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Касова стрічка 57.5 мм 19 м термо (10 штук упаковка)- ID: UA-2022-12-16-017266-a
- Дата створення : 16.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16311653
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30192350-9 Касова стрічкаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2022-12-13-000468-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16220576
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2022-11-29-015293-a
- Дата створення : 29.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16034688
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейджі- ID: UA-2022-11-21-013039-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15941556
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2022-10-07-009550-a
- Дата створення : 07.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15533180
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліше штампа- ID: UA-2022-09-27-006255-a
- Дата створення : 27.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15440351
ДЕПАРТАМЕНТ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39985748ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -