-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для р...×-
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для рук, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ, НК 024:2023 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ)
- ID: UA-2026-06-19-006640-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29593983
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Дезинфекційні засоби (порошкоподібні...×-
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані)
- ID: UA-2026-03-03-005505-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28478730
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Дезинфекційні засоби (порошкоподібні...×-
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
- ID: UA-2025-02-04-007692-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24300732
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Антисептики та рідкі форми дезінфіку...×-
Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані); Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
- ID: UA-2024-09-26-000180-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22708348
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антисептик для дезінфекції поверхонь на комбінованій основі зі вмістом ізопропілового спир...×-
Антисептик для дезінфекції поверхонь на комбінованій основі зі вмістом ізопропілового спирту 60 %, 1000 мл, рідина, флакон
- ID: UA-2024-08-12-003293-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22285932
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антисептик для дезінфекції поверхонь на комбінованій основі зі вмістом ізопропілового спир...×-
Антисептик для дезінфекції поверхонь на комбінованій основі зі вмістом ізопропілового спирту від 40% до 60 %, 1000 мл, рідина, флакон
- ID: UA-2024-08-07-007629-a
- Дата створення : 07.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22254798
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)- ID: UA-2024-01-31-011130-a
- Дата створення : 31.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20592393
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 24450000 Агрохімічна продукція- ID: UA-2023-09-25-011152-a
- Дата створення : 25.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19079679
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2023-08-28-003319-a
- Дата створення : 28.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18789303
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2023-07-21-003131-a
- Дата створення : 21.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18466369
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2023-05-31-000648-a
- Дата створення : 31.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17942703
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015-24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2023-02-15-004071-a
- Дата створення : 15.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16981337
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2022-08-08-006711-a
- Дата створення : 08.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15056009
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція (деззасоби)- ID: UA-2020-12-24-010429-c
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7995221
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби)- ID: UA-2020-03-19-000533-b
- Дата створення : 19.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4669576
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -