-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналітичний стандарт- ID: UA-2026-08-31-007599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240894
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналітичні стандарти, стандартний зразок- ID: UA-2026-06-11-011917-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29513559
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналітичні стандарти, стандартний зразок, стандартний розчин- ID: UA-2026-05-28-006638-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29370153
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналітичні стандарти- ID: UA-2026-02-27-007783-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28453067
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стандартні зразки- ID: UA-2025-08-11-006715-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26103581
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стандартний зразок- ID: UA-2025-07-10-003103-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25843372
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналітичні стандарти, стандартні суміші, стандартні зразки- ID: UA-2025-03-17-013443-a
- Дата створення : 17.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24737070
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт Патулін 100мкг/мл в ацетонітрилі 1мл)- ID: UA-2024-12-12-018065-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23655459
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт Дезоксиніваленолу в ацетонітрилі 100 мкг/мл 1м...×-
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт Дезоксиніваленолу в ацетонітрилі 100 мкг/мл 1мл; Аналітичний стандарт Зеараленону 100мкг/мл у ацетонітрилі 1мл, Аналітичний стандарт Пеніцилін V калієва сіль 100 мг)
- ID: UA-2024-09-12-007463-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22568196
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (Стандартний зразок Хлорофос СЗП-219-2023 0,100мг/см3; Стандартний з...×-
Агрохімічна продукція (Стандартний зразок Хлорофос СЗП-219-2023 0,100мг/см3; Стандартний зразок Хлорпірифос СЗП 227-2022 0,100мл/см3;Стандартний зразок Перметрин (амбуш)СЗП 236-2023 0,100 мг/см3; Стандартний зразок Циперметрин (арріво)СЗП 201-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Дихлорфос СЗП 84-2022 0,100мл/смЗ; Стандартний зразок Фурадан (карбофуран) СЗП 44-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Альфа-ГХЦГ СЗП 200-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Гамма-ГХЦГ (ліндан)СЗП 202-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Бетта-ГХЦГ СЗП 208-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Гексахлорбензол СЗП 213-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Гептахлор СЗП 223-20223 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Дільдрін 82-2019 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Альдрин СЗП 83-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок ДДД СЗП 204-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок ДДТ СЗП 203-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок ДДЕ СЗП 210-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Базудін (діазінон) СЗП 217-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок Фосмет СЗП222-2023 0,100мг/смЗ; Стандартний зразок 2,4-Д аминна соль СЗП 91-2023 0,100мг/смЗ; Аналітичний стандарт КУМАФОС 100мг; РСВ№28,52,101,138,153,180 Аналітичний стандарт 6 РСВ в ізооктані 10мл)
- ID: UA-2024-03-25-011525-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21117154
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція ( Аналітичний стандарт Зеараленону 100мкг/мл у ацетонітрилі 1мл, Ана...×-
Агрохімічна продукція ( Аналітичний стандарт Зеараленону 100мкг/мл у ацетонітрилі 1мл, Аналітичний стандарт Патулін 100мкг/мл в ацетонітрилі 1мл, Аналітичний стандарт Дезоксиніваленолу в ацетонітрилі 100мкг/мл 1мл; Стандартний зразок Альфа-ГХЦГ (СЗП 200-2021), Стандартний зразок бетта-ГХЦГ(СЗП 208-2021),Стандартний зразок Гамма-ГХЦГ(ліндан)(СЗП 202-2021); Стандартний зразок Гептахлор(СЗП 223-2022), Стандартний зразок Базудін (діазінон) (СЗП 217-2023) , Стандартний зразок ДДД ( СЗП 204-2021); Стандартний зразок ДДЕ (СЗП 210-2021), Стандартний зразок ДДТ ( СЗП 203-2021), Стандартний зразок Альдрин (СЗП 83-2020), Стандартний зразок Дільдрін (СЗП 82-2019), Стандартний зразок Фосмет (СЗП 222-2022); Стандартний зразок 2,4-Д аминна соль (СЗП 91-2022), Стандартний зразок ТМТД(порошок) (СЗП 08-2022 0,1г), Стандартний зразок Гексахлорбензол (СЗП 213-2022), PCB№28,52,101,138,153,180 Аналітичний стандарт 6 РСВ в ізооктані 10мл)
- ID: UA-2023-04-12-012383-a
- Дата створення : 12.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17485850
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт Демеклоціклін гідрохлорид 100 мг; Аналітичний...×-
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт Демеклоціклін гідрохлорид 100 мг; Аналітичний стандарт Окситетрациклін гідрохлорид 250 мг; Аналітичний стандарт Доксициклін хіклат 100 мг; Аналітичний стандарт Стрептоміцин сульфат 250 мг; Аналітичний стандарт Тетрациклін гідрохлорид 250 мг; Аналітичний стандарт Патулін 100 мкг/мл в ацетонітрилі 1 мл; Аналітичний стандарт Бензо(а)пірен 100 мкг/мл в ацетонітрилі 1 мл; Аналітичний стандарт Пеніцилін V калієва сіль 100 мг; Аналітичний стандарт Феноксіметилпеніцилін 250 мг)
- ID: UA-2022-12-15-024212-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16293072
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт ЕСФЕНВАЛЕРАТ 100мг Esfenvalerate PESTANAL(R) ;...×-
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт ЕСФЕНВАЛЕРАТ 100мг Esfenvalerate PESTANAL(R) ; Аналітичний стандарт альфа-ЦИПЕРМЕТРИН 100мг; Стан. розчин дезоксиніваленолу в ацетонітрилі 100 мкг/мл 1 мл Deoxynivalenol 100 mg/ml in acetonitr; Стандартний розчин зеараленону (ацетонітрил) (100мкг/мл) 1мл )
- ID: UA-2022-09-12-004960-a
- Дата створення : 12.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15308170
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт ЕНДРИН 100мг;аналітичний стандарт МАЛАТІОН(кар...×-
Агрохімічна продукція (Аналітичний стандарт ЕНДРИН 100мг;аналітичний стандарт МАЛАТІОН(карбофос) 100мг; аналітичний стандарт ФОСМЕТ 100мг; аналітичний стандарт Фенвалерат(суміцідін) 250мг; стандарт аналітичний ЦИПЕРМЕТРИН 100мг; аналітичний стандарт ДІХЛОРФОС 250мг; ДСЗУ 2,4-Д аминна соль; ДСЗУ гексахлорбензол; ДСЗУ ДДД; ДСЗУ ДДЕ; ДСЗУ бетта-ГХЦГ; аналітичний стандарт альфа-ЦИПЕРМЕТРИН 100мг, аналітичний стандарт метил-паратіон(метафос) 100мг, ДСЗУ хлорпирифос; аналітичний стандарт хлорпирифос-метил 250 мг; стандартний розчин зеараленону(ацетонітрил) (100мкг/мл) 1мл; стандартний р-р патуліна 100мкг/мл(ацетонітрилі) 1мл, стандартний розчин дезоксиніваленолу 100мкг/мл, ацетонітрил) 1мл; аналітичний стандарт АЛДРИН 25мг)
- ID: UA-2021-07-09-002448-c
- Дата створення : 09.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10652240
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція (тестова суміш для ЕЗД детектору 6 ампул по 1 мл кат №8200504802; те...×-
Агрохімічна продукція (тестова суміш для ЕЗД детектору 6 ампул по 1 мл кат №8200504802; тестова суміш для азотфосфорного детектору 3 ампули по 1 мл кат №4131065)
- ID: UA-2020-03-23-000517-b
- Дата створення : 23.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4686278
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби ЄДРПОУ: 00702245ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -