-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сульфат магнію кристалічний- ID: UA-2026-03-17-003570-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28625296
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сульфат магнію кристалічний- ID: UA-2026-02-18-008817-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28347445
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Добриво діамофоска NPK 10:26:26+1S- ID: UA-2025-09-02-002464-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26298743
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тітус, Зенкор- ID: UA-2025-06-25-006676-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25710331
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бомбардир Дуо, 5 л.- ID: UA-2025-06-24-005556-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25694665
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДуалГолд, Зенкор- ID: UA-2025-05-08-004916-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25237079
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сапрогум- ID: UA-2025-05-01-008252-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25167603
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Триатлон, Альфалип, Альфа-Стандарт, Фенікс- ID: UA-2025-04-25-005876-a
- Дата створення : 25.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25116246
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулятор росту рослин (Сапрогум)- ID: UA-2024-10-08-005328-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22819650
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стимулятор росту "Райкат старт"- ID: UA-2024-09-19-002073-a
- Дата створення : 19.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22634792
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нітроамофоска- ID: UA-2024-08-19-004843-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22346093
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікродобриво Найс Бобові- ID: UA-2024-06-25-007118-a
- Дата створення : 25.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21923658
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікродобриво Найс Молібден- ID: UA-2024-06-25-006989-a
- Дата створення : 25.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21923545
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Регулятор росту рослин (Сапрогум)- ID: UA-2024-06-17-007792-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21851743
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сульфат магнію- ID: UA-2024-05-13-004535-a
- Дата створення : 13.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21536817
ПТУ-27 м.Берестечко ЄДРПОУ: 02549262ДК 021:2015: 24440000-0 Добрива різніЗавершена -