-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліше кругле R45 та кліше штамп 76*38- ID: UA-2025-12-02-016569-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27362260
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліше кругле R45 та кліше штамп 76*38- ID: UA-2025-09-19-008172-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26493989
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліше штамп 76*38- ID: UA-2025-05-01-008824-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25168246
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гумові кліше без оснастки- ID: UA-2023-12-07-017944-a
- Дата створення : 07.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19955240
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печатки, штампи- ID: UA-2022-02-25-001364-a
- Дата створення : 25.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14298086
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання печаток і штампів- ID: UA-2021-09-27-011468-b
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11732565
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання печаток і штампів- ID: UA-2021-06-03-011998-b
- Дата створення : 03.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10184897
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання печаток, штампів- ID: UA-2021-04-24-000032-b
- Дата створення : 24.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9665032
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 44118658ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиТорги відміненоТорги відмінено -