-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання печаток і штампів
Тендер Prozorro UA-2021-09-27-011468-b
Завершена
115 790.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 578.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 578.95 UAH
Номер:
86ac4a352796405ea5cee03dd7f8bb5d
Внутрішній номер закупівлі:
11732565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-27-011468-b
Замовник:
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44118658
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Сімферопольська, 17А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мороз Олексій Анатолійович +380663456876 tender_gudpsdo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 790.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
578.95 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
3 473.70 UAH
Період уточнення:
27.09.2021 17:09 - 03.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2021 17:09 - 13.10.2021 00:00
Аукціон:
13.10.2021 12:43 - 13.10.2021 13:06
Період кваліфікації:
13.10.2021 13:06 - 02.11.2021 07:59
Період завантаження договору:
02.11.2021 07:59 - 22.11.2021 07:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Договором проводяться протягом 10 календарних днів після поставки Товару та оформлення належним чином (підписання) видаткових накладних (актів приймання-передачі Товару), шляхом оплати Покупцем на розрахунковий рахунок Постачальника, згідно рахунку за умови надходження фінансування та своєчасного проведення платежів органами Державної казначейської служби України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання печаток і штампів
Кількість
560 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гудков Олексій Михайлович
Оскарження: 02.11.2021 07:59 - 13.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3150017593
-
Контактна особа:
Гудкова Юлія Павлівна +380662864132 gudkov-stamp@ukr.net http://stamp-megapolis.com.ua
-
Адреса:
61100, Україна, Харківська область, Харків, вул. Танкопія 14, кв. 60
Оскарження: 02.11.2021 07:59 - 13.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
111 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.11.2021 07:59
Відповіді на вимоги
12
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "Штемпельно-граверна майстерня "Лазер Лайн"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38895994
-
Контактна особа:
Пічкуренко Кирило Андрійович +380959181160 laser-line@ukr.net http://www.laser-line.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Січових стрільців, 5
Початкова пропозиція
100 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e2a546322554a628294f27941ff4139
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-27-011468-b-b1
Постачальник:
ФОП Гудков Олексій Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3150017593
-
Контактна особа:
Гудкова Юлія Павлівна +380662864132 gudkov-stamp@ukr.net http://stamp-megapolis.com.ua
-
Адреса:
61100, Україна, Харківська область, Харків, вул. Танкопія 14, кв. 60
Номер договору:
220/2021
Сума договору:
83 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
17.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний