-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Встановленння систем охоронної сигналізації за ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи
Тендер Prozorro UA-2021-05-20-004335-b
Згідно Оголошення про проведення спрощеної закупівлі за ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Встановлення систем охоронної сигналізації)
Торги відмінено
325 450.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 627.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 627.25 UAH
Період уточнення:
20.05.2021 11:37 - 26.05.2021 11:25
Відповідь надана
Уточнення технічного завдання
Номер:
30d8873b95344dbbb9df13b4655e4391
Дата опублікування:
20.05.2021 23:39
Опис:
Доброго дня. Надайте будь ласка більш точні технічні характеристики для: 1)Розширювач мережевий, 2)Резервний БП, 3)Радіокомплект ELMES-HS (U1 чи U2)? Дякую.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учаснику! Дякую за запитання. Стосовно вашого запитання в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі за ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи в примітках додатку №3 "Інформація про технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі" (в самому кінці додаптку) зазначено більш точні характеристики 1) Розширювач мережевий – модуль розширення Лунь 11Е;
2) Резервний БП – 12 V, 5А;
3) Радіокомплект ELMES-HS (U1 чи U2) - немає значення.
Дата відповіді:
21.05.2021 10:22