-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Детектори та аналізатори за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 (Автоматичний гематологічний аналізатор)
Тендер Prozorro UA-2017-07-12-000622-b
Торги відмінено
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 4 400.00 UAH
мін. крок: 2% або 4 400.00 UAH
Період уточнення:
12.07.2017 11:13 - 18.07.2017 17:00
Без відповіді
Дискримінаційні вимоги
Номер:
4b967e7971f54dde8fe1623a970a16dc
Дата опублікування:
13.07.2017 19:54
Опис:
Ознайомившись з технічними вимогами Замовника до предмету закупівлі :Детектори та аналізатори за кодом CPV за ДК 021:2015 - 38430000-8 (Автоматичний гематологічний аналізатор) нами було виявлено , що у технічних вимогах вказані певні технічні характеристики , які належать певному аналізатору, який представленний на ринку України . Ці технічні особливості (які не впливають на работу лабораторії) обмежують участь інших учасників з аналогічним обладнення , з кращею ціною в участі в цих відкритих торгах. Зігідно ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» відкриті торги здійснюються за такими принципами :добросовісна конкуренція серед учасників;
максимальна економія та ефективність;
відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
недискримінація учасників;
об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
запобігання корупційним діям і зловживанням.Щоб не порушувати закон України «Про публічні закупівлі» вимагаємо видалити дискримініційні вимоги : 1. п.15 МТВ: Пам’ять аналізатора повинна становити не менше 200 000 результатів з збереженням персональних даних пацієнта та гістограм; Для работи лабораторії достатньо памяті в приладі :50 000 результатів , тим паче , що у більшості приладів є можливість передавати дані до компьютера. 2. п. 25 МТВ :Кількість портів: не менше 4 USB , Для работи лабораторії достатньо і 2 USB . Перший для підключення зовнішнього прінтеру , Другий для підключення карти флеш памяті , інші 2 для чого не зрозуміло . 3. п.26 МТВ : Можливість підключення Wi-Fi адаптера , Данна функція є тількі у одного аналізатора на ринку України , більшість приладів підключається до мережі через порт LAN;
У работі лабораторіі данна функція не є важливою та потрібною , але вона повністю є дискримінаційною для інших участників. Просимо внести зміни у тендерну документацію для участі інших учасників , для добросовісної конкуренції , для максимальної економії бюджетних коштів.