• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

45 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 450.00 UAH
Період уточнення: 17.05.2021 12:28 - 21.05.2021 16:15
Відповідь надана

Вид предмету закупівлі

Номер: 2f8892b4c4ef41bc94df634fcfb194b8
Дата опублікування: 18.05.2021 13:46
Опис: У електронній системі закупівель вами зазначений вид предмету закупівлі "Послуги", що не відповідає змісту оголошення та ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія, оскільки вид предмету цієї закупівлі є "Товар". Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги.
Відповідь: Внесено зміни в графу вид предмету закупівель
Дата відповіді: 18.05.2021 16:26
Відповідь надана

Вимога про вилучення положень про надання паперових документів

Номер: f5458cb692104bb0affa35f81db80994
Дата опублікування: 18.05.2021 13:30
Опис: Шановний Замовнику! У файлі "додаток 1-2" до оголошення про проведення спрощеної закупівлі вами вимагається від Переможця "у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір.. надати замовнику наступні документи в паперовому вигляді (у робочий час за адресою місцерозташування Замовника..." Дана вимога суперечить положенням чинного законодавства та підлягає вилученню з документації цієї закупівлі. Відповідно до ч. 8 ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі» подання інформації під час проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Замовникам забороняється вимагати від учасників подання у паперовому вигляді інформації, поданої ними під час проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Також слід зазначити, що надання переможцем будь-яких документів через електронну систему закупівель після закінчення часу для прийому пропозицій в електронному вигляді також не передбачена. Після оприлюднення Замовником повідомлення про намір укласти договір, договір укладається у визначені законом строки.
Відповідь: Зміни враховано та внесено
Дата відповіді: 18.05.2021 16:24