-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 42120000-6 Насоси та компресори (Запасні частини до компресорів)
Тендер Prozorro UA-2021-05-14-010122-c
Запасні частини до компресорів, згідно Додатку №4 тендерної документації
Завершена
68 596.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 342.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 342.98 UAH
Період уточнення:
14.05.2021 18:10 - 21.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим