-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищного приміщення на об’єктах блок – А -1, блок – А -2
Тендер Prozorro UA-2021-05-12-000634-a
Торги не відбулися
92 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 460.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 460.60 UAH
Період уточнення:
12.05.2021 10:43 - 18.05.2021 18:00
Відповідь надана
Вимога
Номер:
65ee07b9ea5045c581d97421d9f1d32e
Дата опублікування:
14.05.2021 12:40
Опис:
Доброго дня.
До Додатку 2 просимо включити вимогу надання протоколу кліматичних випробувань.
Та вимагаємо внесення вимоги, щоб особа, яка є керівником учасника та службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;
Відповідь:
Доброго дня.
У відповідь на вашу вимогу повідомляємо, що відповідно до ч.5 ст. 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачає, Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Замовником встановлено кваліфікаційні критерії для потенційних Учасників відповідно до предмету закупівлі та технічного завдання. Замовником встановлено чіткий перелік вимог до потенційних Учасників як кваліфікаційних критеріїв так і відповідність технічним вимогам.
Щодо внесення вимоги, щоб особа, яка є керівником учасника та службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію, не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку. Дана вимога міститься як обов’язкова виходячи із ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі» та відноситься до відкритих торгів.
Виходячи із вище наведеного, вважаємо що встановлені вимоги в оголошені у повному обсязі відповідають предмету закупівлі та технічному завданню.
Дата відповіді:
17.05.2021 17:49