-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Херсонській області)
Тендер Prozorro UA-2021-05-11-001199-b
Торги не відбулися
42 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 422.25 UAH
мін. крок: 1% або 422.25 UAH
Період уточнення:
11.05.2021 11:08 - 01.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим