-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
шафа для одягу, ліжка металеві, матраци, полки для книг, стелажі книжкові, стелаж кутовий
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-000131-a
шафа для одягу, ліжка металеві, матраци, полки для книг, стелажі книжкові, стелаж кутовий
Торги відмінено
266 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 667.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 667.50 UAH
Період уточнення:
26.04.2021 08:31 - 02.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим