-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб пшеничний, хліб житньо-пшеничний, батон, булочка, плюшка ( код за ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські
Тендер Prozorro UA-2021-04-22-001374-c
Хліб пшеничний, хліб житньо-пшеничний, батон, булочка, плюшка ( код за ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські
Завершена
143 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 717.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 717.50 UAH
Період уточнення:
22.04.2021 10:19 - 28.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим