-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Ультразвуковий лічильник для встановлення на свердловинах та водозаборі
Тендер Prozorro UA-2021-04-21-009367-c
Торги відмінено
540 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
Період уточнення:
21.04.2021 15:55 - 27.04.2021 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо визначення аналогічного договору
Номер:
3cf2d4126afc4183a109826d0a90f438
Дата опублікування:
22.04.2021 11:41
Опис:
Просимо уточнити необхідні і достатні умови, за яких договір вважатиметься аналогічним ( наприклад, повним збіг найменування предмету договору і предмету закупівлі або частковий збіг найменування предмету договору і предмету закупівлі, або повний збіг кодів єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 для предмету договору і предмету закупівлі, або збіг певної кількості перших цифр коду єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 для предмету договору і предмету закупівлі тощо)
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за ваше звернення. Відповідно до п.7 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі зазначено зокрема, що аналогічним вважається договір аналогічний до предмета закупівлі. Тому аналогічним може вважатись договір, що співпадає за кодом ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник до предмету закупівлі та частковим збігом назви предмета закупівлі.
Дата відповіді:
22.04.2021 15:08