-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Електричні побутові прилади для Південної ЕС
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-003481-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Торги не відбулися
23 296.60
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 232.97 UAH
мін. крок: 1% або 232.97 UAH
Період уточнення:
19.04.2021 13:30 - 27.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим