-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Доводчики дверні, код 44520000-1 за ДК 021:2015 «Замки, ключі та петлі»
Тендер Prozorro UA-2021-04-16-005177-c
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Завершена
2 244 530.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 300.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2021 15:11 - 10.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим