-
Спрощена закупівля
-
Мультилотова
-
КЕП
Фарби, Код ДК 021:2015–44810000-1 – Фарби (Лот 1 - Емаль АК-501 М(44811000-8-фарби для дорожньої розмітки), Лот №2 - Фарба латексна акрилова Profi Fasad TM “Delfi”(44812220-3-Водні фарби)
Тендер Prozorro UA-2021-04-08-004450-a
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 150.00 UAH
Період уточнення:
08.04.2021 15:24 - 14.04.2021 15:28
Відповідь надана
еквівалент
Номер:
a8201caccccd4ee4ab52315a199f1654
Дата опублікування:
09.04.2021 15:40
Опис:
Шановний замовнику, чи приймаєте аналоги не гірше запропонованого Вами товару? Дякую за відповідь.
Відповідь:
Приймається тільки фарба латексна акрилова Profi Fasad TM, яка зазначена в Додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Також повідомляємо Вам, що згідно частини 4 статті 14 Закону України «Про публічні закупівля» (Далі - Закон) зазначає, що у вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. Конструкція «замовник може вказати» говорить про диспозитивну норму Закону, яку замовник може використовувати у власній діяльності. Тобто це право, а не обов’язок замовника, відповідно замовники мають право конкретно вказати назву предмета закупівлі.
Аналогічний висновок простежується і в Таблиці 2 до листа Мінекономіки від 05.05.2020 р. № 3304-04/28729-06 в описі етапу «Оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі». Дякуємо за запитання.
Дата відповіді:
12.04.2021 14:25