-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот №1 – Сопловий апарат ЦВТ; Лот №2 – Лопатки робочі №16, №17, №18 ступені РНТ; Лот №3 – Вкладиші водневих ущільнень генератора; Лот №4 -Пружини плоскі
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-004451-c
Завершена
3 761 934.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 812.11 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 812.11 UAH
Період уточнення:
06.04.2021 17:14 - 12.04.2021 00:00
Відповідь надана
Уточнення номеру креслення
Номер:
2dd913f6ed944492952d21c552f1ffee
Дата опублікування:
09.04.2021 10:44
Опис:
В технічних вимогах (додаток 5 до ТД) вказане застаріле креслення БУ-1145738 яке замінене заводом виробником турбіни на Бу-1187980. За даними кресленнями сопловий апарат ЦВТ виготовляється зварювально-ливарним методом. На підставі креслення Бу-1187980 було розроблене креслення 36Т292-1259СБ відповідно до якого Сопловий апарат виготовляється виключно зварювальним методом.
У зв'язку з цим прошу Вас внести зміни в Технічні вимоги (дод.5 до ТД), а саме в табличній частині Лот №1 в колонці креслення та п. 4.1 вказати наступне "Бу-1187980 або 36Т292-1259СБ"
Відповідь:
В додаток 5 тендерної документації щодо зміни креслень на сопловий апарат, зміни вноситися не будуть, тому що креслення, вказані в тендерній документації є паспортними даними турбіни
Дата відповіді:
13.04.2021 08:10
Відповідь надана
Сегменти бандажа 17 і 18 ст.
Номер:
d5824890d0c848fb984a28ffc05f8acb
Дата опублікування:
09.04.2021 09:39
Опис:
У технічних вимогах (додаток 5 до тендерної документації) на комплекти 17 і 18 ст на сегменти бандажів правильно вказано групове креслення Г-1131117. При цьому необхідно ще вказати виконання цієї позиції до різних комплектів. Згідно каталогу ЛМЗ №1130.1 ЗИ на турбіну ПТ-60-90 / 13 в комплект облопачування 17 ст входить "Сегмент бандажа №1 креслення Г-1131117-01 – 11 шт. і Сегмент бандажа №2 кр. Г-1131117-02 – 7 шт.". У комплект облопачування 18 ст входить "Сегмент бандажа №3 кр. Г-1131117-03"
Просимо Вас внести відповідні зміни в тендерну документацію.
Відповідь:
По питанню повідомляємо, будуть внесені зміни до Додатку 5 тендерної документації.
Дата відповіді:
13.04.2021 08:09
Відповідь надана
Пружини для 16-18 ступенів
Номер:
bd8e2606cf3a4b458021dd66498f198a
Дата опублікування:
09.04.2021 09:04
Опис:
Зазначена у технічних вимогах (додаток 5 до тендерної документації) нормаль ПН-477-64 застаріла і замінена на СТП 63.7605. Згідно каталогу ЛМЗ №1130.1 ЗИ на турбіну ПТ-60-90/13 в комплект облопачування 16 ст входять "Пружина 1х20х24,9 СТП63.7605.452". У комплект облопачування 17 і 18 ст входять "Пружина 1х10х19,3 СТП63.7605.094".
Просимо Вас внести відповідні зміни в тендерну документацію
Відповідь:
По питанню повідомляємо, що зміни в тендерну документацію вноситися не будуть по причині того, що нормаль СТП 63.7605 змінена та розповсюджується тільки на території РФ
Дата відповіді:
13.04.2021 08:09
Відповідь надана
Про заклепки для замкових лопаток.
Номер:
5db645883b8b4281a2b72884dbd021b1
Дата опублікування:
09.04.2021 09:02
Опис:
У Технічних вимогах (додаток 5 до тендерної документації) зазначено:
- для 16 ст - "Заклепка для замкових лопаток 16 ст Ø11 кг-1"
- для 17 ст - "Заклепки для замкових лопаток 17 ст Ø 8,5 кг-1,2"
- для 18 ст - "Заклепка для замкових лопаток 18 ст Ø8,5 кг-1,2".
В даному випадку вказані чистові діаметри заклепок для замкових лопаток. При цьому в Технічних вимогах (Додаток 5) п.5.4 вказано, що необхідні "Заготівля для заклепок, ст. 12Х11МФБНШ (ЕП291Ш) МРТУ1 4 -2 -99 -66". Згідно каталогу ЛМЗ №1130.1 ЗИ на турбіну ПТ-60-90/13 в комплект облопачування 16 ст входить заготівля для заклепок ф16х300 ЭП-291 КП65 - 1 шт., В комплект 17 ст - заготівля для заклепок ф14х450 ЭП-291 КП65 - 1 шт ., в комплект 18 ст - заготівля для заклепок ф12х400 ЭП-291 КП65 - 1 шт.
Просимо Вас внести відповідні зміни в тендерну документацію
Відповідь:
По питанню повідомляємо, будуть внесені зміни до Додатку 5 тендерної документації
Дата відповіді:
13.04.2021 08:08