-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2021-04-01-003816-c
Торги не відбулися
803 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 015.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 015.00 UAH
Період уточнення:
01.04.2021 13:02 - 07.04.2021 00:00
Відповідь надана
Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі
Номер:
8fac98c61de44e1a9290c22f9c6b2798
Дата опублікування:
03.04.2021 17:01
Опис:
Шановний Замовник!
Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»?
Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Шановний Учасник! В додатку 4 до тендерної документації Замовником вказані технічні вимоги до предмета закупівлі. У разі посилання у даних технічних вимогах на конкретну торговельну марку чи фірму, джерело походження товару або виробника, слід мати на увазі вираз «або еквівалент». Учасник у технічній частині своєї пропозиції повинен чітко вказати специфікації продуктів, які будуть запропоновані Замовнику для задоволення технічних вимог та технічних специфікацій тендерної документації. В цьому випадку Учасник повинен надати порівняльну таблицю відповідності предмету закупівлі тендерної документації із зазначенням інформації про відповідність встановленим замовником технічним характеристикам (обов‘язково зазначається виробник, модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника).
Дата відповіді:
05.04.2021 09:15