-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
мастило Mobilith SHC 460 або еквівалент, масло редукторне Mobil SHC 634 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-03-31-005451-a
мастило Mobilith SHC 460 або еквівалент, масло редукторне Mobil SHC 634 або еквівалент
Торги не відбулися
1 150 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 760.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 760.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2021 16:07 - 21.04.2021 00:00
Відповідь надана
Погоджені документи компанії виробника локомотивів GE
Номер:
0239ab774c6143b195e332d4abbe914f
Дата опублікування:
08.04.2021 18:59
Опис:
Добрий день. Прошу вас відредагувати у Додтаку3, пункт9
текст з тендерної документації - У складі пропозиції надати скановані копії документів, завірені учасником, щодо погодження компанією виробником тепловозів «General Electric Company» (або «GE Transportation, a Wabtec Company», або їх афілійованим підприємством «Транспортейшен Юкрейн») використання запропонованої компресорної оливи на тепловозах ТЕ33АС виробництва General Electric, змінити на - " використання запропонованої редукторної оливи та змазки на тепловозах ТЕ33АС виробництва General Electric", так як тендер проводиться на закупівлю редукторної оливи та змазки.
Відповідь:
Доброго дня. Щодо Вашого зауваження повідомляємо, що найближчим часом будуть внесені зміни до тендерної документації. Дякуємо.
Дата відповіді:
13.04.2021 10:23